Úspěšné návrhy žáků výtvarných oborů

Firma CUSTOM BOARDS (www. customboards.cz) vyhlásila v tomto školním roce soutěž pro grafické školy, jelikož mezi žáky výtvarných oborů hledali nové nápady na design prkna.
Původně mělo být uděleno první až třetí místo. 
Při výběru vítězů se firma rozdělila na dva tábory, kdy část zastupující výtvarnou a designovou sekci zvolila Davida Stryka VM3 a část obchodní Petra Medveďa VM1.
Takže nakonec byla udělena první místa dvě. Výhru a originální prkno vyrobené podle návrhu vítězných žáků jim 8.6.2015 osobně předala majitelka firmy, paní Fremlová.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ze stránek firmy :
"PROJEKT STŘEDNÍCH GRAFICKÝCH ŠKOL"
"Design neodmyslitelně patřil k důležitým prvkům našich prken, proto jsme se rozhodli oslovit lokální umělce k práci na designové soutěži. Škola PRAKTIK Olomouc nám přišla jako ideální a tak se studenti ve věku okolo 15ti let jednoho ročníku pustili do práce na tvorbě designů. Sešlo se nakonec okolo 20ti prací, kdy spolu s našim designérským teamem jsme vybrali 2 nejlepší, které jsme poté realizovali a předali studentům jako dárek. Máme radost, kolik kreativců v ČR vyrůstá a baví nás tyto aktivity podporovat. Užívejte ježdění, příští Custom Boards designéři! "